top of page

MONTAŻ 

1

Zastosowanie tych samych materiałów montażowych, które wykorzystywane są do montażu okien PCV, co ma najczęściej miejsce, nie daje wystarczającego zabezpieczenia dla szczelności ogrodu zimowego.

My to wiemy ponieważ zamontowaliśmy już kilkaset ogrodów zimowych.

 

Dlatego w firmie Sunroom do każdego ogrodu zimowego dedykujemy „ kit montażowy”.

Dbamy między innymi o to aby  śruby były nierdzewne, izolacja termiczna była o poziom wyższa niż piana montażowa oraz aby izolacja wodna nie była powszechnie stosowanym silikonem tylko odpowiednio dobranymi klejami elastycznymi. 

Dbamy o fakt, aby paroizolacja i paroprzepuszczalność nie pozwoliła wytworzyć zarodników pleśni czy grzyba, co jest dużym zagrożeniem przy wadliwym montażu.

2

Na każdy nasz montaż nie jedzie przypadkowa ekipa montażowa od okien PCV, ale Project Manager,  który nadzoruje montaż tylu ludzi ile wymagają tego warunki montażu oraz gabaryty konstrukcji. 

3

Każdy nasz ogród zimowy docinany jest w komplecie na profesjonalnie wyposażonej hali produkcyjnej przez kadrę wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy wykonują kilkaset konstrukcji dachów rocznie.

 

Nie ma tu miejsca na docinanie profili na miejscu montażu, co często kończy się źle dopasowanymi profilami, mostkami termicznymi i przeciekami. 

bottom of page